Kross Lea JR 2.0

Kross Lea JR 2.0 stworzony został na wzór dorosłego Kross Lea. To rekreacyjny rower górski, który doskonale sprawdzi się podczas rodzinnych wycieczek. Kross Lea 2.0 JR to dorosłe rozwiązania techniczne zamknięte w mniejszej, dostosowanej do dziecięcego wzrostu, ramie.

Osprzęt Kross Lea JR 2.0 oparty jest o koncepcję jednoblatowej korby i komponenty japońskiego producenta osprzętu rowerowego, Shimano. Pozwoliło to stworzyć napęd z ośmiorzędową kasetą, która pozwoli dziecku jeździć komfortowo w każdym terenie. A także zminimalizuje ryzyko spadania łańcucha.

W rowerze zastosowany został amortyzowany widelec SR Suntour XCT JR o skoku 50mm, by zwiększyć komfort podróży.

Kross Lea JR 2.0 to 24” calowe koła z oponami Mitas V75 Scylla o szerokości 1,9”, które zapewnią przewidywalne zachowanie roweru zarówno w mieście, jak i w terenie. To także hamulce v-brake, zapewniające bezpieczne hamowanie oraz bezawaryjną obsługę.

Rama Kross Lea JR 2.0  została wykonana z aluminium performance. Jest to specjalny stop aluminium performance 6061, dzięki czemu rower jest sztywny i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie, jest to stosunkowo lekki materiał, który może zaskoczyć niejednego rowerzystę swoimi właściwościami.

Ponadto rama jest malowana proszkowo, co przekłada się na trwałość malowania..

Niski przekrok (dostosowany do wzrostu dziecka)  ramy pozwala na komfortowe wsiadanie i zsiadanie z roweru.

Ilość szt. Kross Lea JR 2.0 w wypożyczalni: 1

>>Cennik wypożyczeń<<

Please follow and like us: