Kross Vento CX 4.0 28″ M (wzrost 168-178 cm)

Rower szosowy przełajowy cyklokros XC Kross Vento 4.0 – bardzo uniwersalny jednoślad, który sprawdzi się zarówno na asfaltach, jak i polnych czy leśnych szutrach. Chcesz takie poznać w naszej okolicy? Zdradzimy Ci kilka świetnych miejscówek idealnych na tego typu sprzęt.

Kross Vento CX 4.0 posiada agresywną geometrię, napęd 1×11 i hamulce tarczowe – tego wymaga się od roweru przełajowego i to znajdziesz w naszym Vento CX 4.0. Niezależnie od tego czy chcesz po prostu jeździć szybko w trudniejszym terenie czy się w nim ścigać nasz Vento CX 4.0 został stworzony po to, żeby Ci to ułatwić. Pomimo podobieństwa do jego szosowego brata został zaprojektowany z myślą o kolarstwie przełajowym. Jest on krótszy, umożliwia zamontowanie szerszej opony, a górna rura jest poprowadzona wyżej by ułatwić jego niesienie gdy zmusza nas do tego teren.

Projektując Vento CX 4.0 postawiliśmy na nowoczesne rozwiązania. Rower wyposażony jest w amerykańską grupę Sram Apex w układzie 1×11. Klamkomanetki umożliwiają wygodne dostosowanie odległości dźwigni od kierownicy, dzięki czemu nawet osoby o drobnych dłoniach bez problemu znajdą komfortową pozycję za kierownicą. Także w przypadku kół i hamulców postawiliśmy na sprawdzone i aktualne rozwiązania. Za bezpieczne i pewne hamowanie w każdych warunkach odpowiadają tarczowe hamulce hydrauliczne z zaciskami wykonanymi w technologii flat mount. Żeby poprawić sztywność konstrukcji oraz zminimalizować ryzyko tarcia tarczy o okładziny hamulcowe postawiliśmy na sztywne osie kół.

Kolarstwo przełajowe to niezwykle wymagająca dyscyplina sportu. Vento CX 4.0 zostało stworzone by sprostać wszystkim wyzwaniom jakie mogą czekać na kolarzy uprawiających tą dyscyplinę. Tarczowe hamulce hydrauliczne pomagają utrzymać kontrolę nawet na najbardziej wymagających rundach. Przełożenia dobrane zostały tak, żeby zapewnić zarówno osiągnięcie wysokiej prędkości na płaskim, a jednocześnie ułatwić wspięcie się na wymagające, błotniste podjazdy. Rama została wykonana z aluminium superlite, dzięki czemu udało się osiągnąć niską wagę konstrukcji jednocześnie przy bardzo wysokiej sztywności. By zapewnić wysoką jakość prowadzenia roweru na wszelkich nierównościach wyposażono go w pełni karbonowy widelec ze stożkową rurą sterową. 

Ilość szt. Kross Vento CX 4.0 28″ w rozmiarze M w wypożyczalni: 1

>>Cennik wypożyczeń<<

Please follow and like us: