POSZUKIWANI ZŁODZIEJE ROWERÓW

 
W poniedziałek 28.03.2022 r. około godziny 16:00 z naszej wypożyczalni rowerów Green e-Bikes w Sobótce został wypożyczony rower elektryczny Kross Soil Boost 1.0 M 27,5″ z roku 2019 (pierwsza wersja tego modelu z baterią na ramie) przez osobnika widocznego na załączonych zdjęciach i filmie. Rower nie został zwrócony o ustalonej godzinie. Sprawa została zgłoszona na komisariacie Policji, gdzie wyszło na jaw, że ów osobnik posłużył się skradzionymi bardzo podobnej osobie dokumentami‼️
W momencie kradzieży rower posiadał oznaczenia wypożyczalni Green eBikes oraz naklejkę z oznaczeniem policyjnym o numerze DWA-54852R. Cechą charakterystyczną tego egzemplarza była nieoryginalna uszkodzona plastikowa nakładka od dolnego przełącznika lewej manetki służącej do zmniejszenia mocy wsparcia silnika. Rower jeździł u nas przez dwa sezony, więc posiadał wyraźne ślady użytkowania. Posiadał też nową oponę z tyłu (firmy Schwalbe) inną niż oryginał z przodu.
Link do opisu i zdjęć roweru (gdy był nowy): https://greenebikes.pl/kross-soil-boost-1-0-275-m-wzrost…/
Sprawca odjechał z wypożyczalni o godz. 16:03 w stronę miejscowości Garncarsko. Przed przyjazdem skorzystał on z lokalnej taksówki, która przewiozła go z okolicy ogródków działkowych przy ulicy Chopina. Nie działał sam. Na taksówkę czekał z innym mężczyzną, prawdopodobnie z tym samym z którym kilka dni wcześniej ukradli dwa rowery z wypożyczalni w Lubiążu – https://www.facebook.com/1356821657733167/posts/4935579756523988/.
Jeśli ktokolwiek rozpoznaje osobnika widocznego na udostępnionych zdjęciach i filmie lub widział go jadącego na tym rowerze lub ma inne informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub też wie gdzie znajduje się skradziony rower proszony jest o kontakt na poczta@greenebikes.pl lub pod numerem 602392573.
Dla osoby, która wskaże tożsamość sprawcy lub miejsce gdzie znajduje się rower przewidziana jest nagroda pieniężna w wysokości 1000 PLN.
Za wszelką pomoc w tym temacie z góry bardzo dziękujemy.
PROSIMY O UDOSTĘPNIANIE PONIŻSZEGO POSTA – DORWIJMY GNOJKÓW ZANIM KOLEJNY RAZ KOGOŚ OKRADNĄ‼️

 

Please follow and like us: